| Потужність | 500 Вт |
| Вага | 20,3 кг |
| Номінальна напруга | 48 В |
| Максимальна висота підйому | ≤12° |
| Акумулятор | Li-ion |
| Номінальний струм | зарядки - 2 А |
| Час зарядки акумулятора | 6 годин |
| Клас захисту | IPX4 |
| Ємність аккумулятору | 13 Ач |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Швидкість | 3/6/15/25 км/год |
| Розмір у складеному вигляді | 1180х480х585 мм |
| Розмір у розкладеному вигляді | 1140х480х585 мм |
| Колеса | пневматичні, безкамерні |
| Діаметр колес | 8,5"х2" |
| Придатний вік | 16 - 50 років |
| Придатний зріст | 130 - 200 см |
| Дальність їзди | 55 - 59 км |
| Прохідна місцевість | Асфальт/рівні поверхні |
| Перешкоди/зазори | ≤1см / ≤1см |
| Вхідна напруга зарядки | 54,6 В |
| Інтелектуальна система BMS | Захист від перегріву / захист від перезаряду / захист від зниженої напруги |
| Амортизація | передня та задня |
| Привід | Задній |
| Гальма | Задні – барабанні, передні – дискові |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Складана |
| Діаметр колеса | 21.6 мм |
| Особливості | Амортизатор, Ручне гальмо, Підніжка |
| Вага | 20 кг |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Рік випуску | 2024 |
| Час зарядки | 6 годин |
| Дистанція пробігу | 55 км |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 20 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 13 мА/год |
| Вид шини | Пневматична |
| Тип батареї | Літієва |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Розмір в розкладеному вигляді | 1180 |
| Розмір у складеному вигляді | 1140 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 000 ₴












