
Акумуляторна ексцентрикова шліфмашина Procraft PX20BL (без акб та зп)
1 570 ₴
- В наявності
- Код: PX20BL
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Число оборотів холостого ходу | 6000 - 13000 об/хв |
| Вага | Вся комплектація - 1,1 кг |
| Плавний пуск | Є |
| Регулювання оборотів | Є |
| Розмір диска | 125 мм |
| Рівень звукового тиску | LpA = 73,9 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 84.9 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Категорія захисту | IPX0 |
| Рівень вібрації м / с2 | 7,12 м/с2; К = ± 1.5 м/с2 |
| Двигун | Безщітковий |
| Хід ексцентрика | 2 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | паркетошліфувальна |
| Максимальна кількість обертів | 13000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Тип паркетошліфувальної машини | Дисковий |
| Амплітуда коливань | 2 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування шпинделя | Ні |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Запобіжна муфта | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 570 ₴



