
Акумуляторний фарбопульт Procraft PSE40 (без акб та зп)
2 500 ₴
- В наявності
- Код: PSE40
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Вага | Вся комплектація - 1,6 кг |
| Струмінь повітря | 1100 л/хв |
| Рівень звукового тиску | LpA = 81 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 92 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| В’язкість фарби | 100 DIN |
| Рівень вібрації м / с2 | 0,609 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень захисту | IPX0 |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Двигун | Безщітковий |
| Ширина | 100 - 300 мм |
| Діаметр сопла | 1.5 / 1.8 / 2,2 / 2,6 мм |
| Витрата фарби | 750 мл/хв |
| Відстань розпилення | 5 - 30 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр сопла | 1.5 мм |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴











