
Електрична каретка для підйомника Procraft TK1000
4 000 ₴
- В наявності
- Код: TK1000
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 200 Вт |
| Вага | 19 кг |
| Клас захисту | IP54 (II) |
| Рівень звукового тиску | Lpa = 71 dB(A) |
| Номінальне навантаження | 1000 кг |
| Випробувальне навантаження | 1200 кг |
| Швидкість обертання двигуна | 1400 об/хв |
| Мінімальний радіус кривої | 1 м |
| Модель двотаврової балки | 10 - 22 |
| Ширина полиці двотавру | 68 - 110 мм |
| Швидкість руху | 16,4 м/хв |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обладнання | Підйомник |
| Вантажопідйомність | 1000 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Номінальна робоча напруга | 220 В |
| Потужність електродвигуна | 200 Вт/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 000 ₴











