
Акумуляторний фен промисловий Procraft PH24 (без акб та зп)
1 500 ₴
- В наявності
- Код: PH24
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Вага | Вся комплектація - 0,84 кг |
| Струмінь повітря | 170 - 210 л/хв |
| Температура нагрівального елементу | 50 - 550 °С |
| Клас захисту | III |
| Рівень звукового тиску | LpA = 70 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 80 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 2,5 м/с2, К = ± 1,5 м/с |
| Вихідний струм | максімальний - 18 А |
| Рівень захисту | IPX0 |
| Напруга акумулятора | 20 В |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна робоча температура | 550 град. |
| Максимальний об'єм повітря | 210 літр/хв |
| Вага | 0.84 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Наявність LCD-дисплея | Так |
| Регулювання температури | Цифровая |
| Відключення нагрівального елемента в разі перегріву | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Теплозахисний кожух | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴



