
Повітряний компресор Procraft AC50 Universal
8 500 ₴
- В наявності
- Код: AC50
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 1400 Вт |
| Вага | 28,8 вся комплектація |
| Номінальна напруга | 220 - 240 В |
| Максимальний тиск | 8 бар |
| Клас захисту | I |
| Обсяг ресивера | 50 л |
| Кількість оборотів | 2850 об/хв |
| Рівень звукового тиску | LpA = 73,9 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 93,9 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень захисту | IP20 |
| Робочий об'єм | 198 л/хв |
| Продуктивність на виході | 119 л/хв |
| Тип компресора | масляний |
| Кількість поршнів | 1 шт |
| Діаметр циліндра | 47 мм |
| Захист від перекачування | Є |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Одноступінчатий |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип поршневого компресора за розташуванням циліндрів | Вертикальний |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Вага | 29 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Регулювання тиску | Так |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Повітряний фільтр | Ні |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 500 ₴


