| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 3000 Вт |
| Вага | 2,5 кг |
| Режим роботи | 25 / 1500 / 3000 Вт |
| Клас захисту | IP20 (I) |
| Рівень звукового тиску | 66 дБ |
| Рівень звукової потужності | 69 дБ |
| Вібрація | менше 2,5 мм/сек |
| Розмір нагрівача | 249 * 200 * 270 мм |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Потужність обігріву | 3000 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Регулювання швидкості | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Ні |
| Підтримання температури | Так |
| Функція повороту | Ні |
| Регулювання висоти | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Повітряний фільтр | Ні |
| Таймер | Ні |
| Датчик присутності | Ні |
| Вентиляція без нагріву | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Датчик перекидання | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Рівень шуму | 69 дБ |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Відсік для шнура | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴






