Точило Procraft PAE150 / 600 - пристрій, створене на основі електричного двигуна потужністю 600 Вт. Завдяки хорошій якості збірки можливе застосування інструменту для тривалої роботи.
Точильний верстат призначений для використання в побутових цілях, з його допомогою проводять заточку деталей, ручних інструментів - таких, як сапи, ножі, леза ріжучих пристроїв для роботи в саду і городі.
Використання пристрою відповідно інструкції допомагає помітно продовжити термін експлуатації. Складнощі в роботі не представляє.
Інструмент для заточення оснащується двома дисками з поверхнями, що володіють різним ступенем зернистості. Їх діаметр - 150 мм. Щоб забезпечити безпеку оператору, передбачені кожухи з боків пристрою і захисні скла.
При установці на поверхню конструкція буде зберігати стійкість завдяки спеціальним ніжкам з гумовими елементами. При включенні пристрою створюється невелика вібрація. Завдяки невисокому рівню шуму та мобільності інструмент можна без проблем застосовувати як в виробничих цехах, так і в невеликому гаражі і навіть в квартирах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Споживана потужність | 150 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2800 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 32 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 4.3 кг |
- Ціна: 1 350 ₴






