Дриль Procraft PS950 являє собою невеликий ударний інструмент, укладений в корпус з надміцного пластику. Він працює з патронами на 13 мм і важить 2,3 кг. Апарат працює від мережі.
Існує ряд важливих переваг вибору саме цієї моделі устрою:
- відносно невисока підсумкова вартість;
- потужність в 950 Вт дозволяє апарату працювати навіть в складних експлуатаційних умовах;
- є удар, що дозволяє використовувати пристрій як ударного дриля і швидше поратися з биттям отворів;
- присутня можливість використовувати реверс для більш чистого підсумкового результату.
- однаково добре працює з деревом і металом.
-
Напруга 220В Частота струму 50Гц Потужність 950Вт Число оборотів холостого ходу 0-2800 об/хв Діаметр патрона 13 мм Діаметр свердління: дерево / бетон / метал 20/-/13 мм Тип патрона Ключовий Вага 2,3 Кг Наявність удару Є
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Ключовий |
| Мінімальний діаметр патрона | 2 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Захист від перевантажень | Ні |
| Гальмо двигуна | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Запобіжна муфта | Ні |
| Функція міксер | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Гніздо для кріплення біт | Ні |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 220 Вт |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прогумований держак | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 280 ₴






