| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 900 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 0 - 1250 об/хв |
| Діаметр свердління: дерево / бетон / метал | 30/28/13 мм |
| Тип патрона | SDS PLUS |
| Вага | 2,8 кг |
| Енергія удару | 3.2 Дж |
| Число ударів | 0-5000 уд/хв |
| Режим роботи | 3 шт + режим для налаштування |
| Клас захисту | II |
| Рівень звукового тиску | LpA = 95,41 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 103,41 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Категорія захисту | IPX0 |
| Рівень вібрації м / с2 | 12,49 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Довжина кабеля | 3 м |
| Реверс | Є |
| Антивібраційна система | Є |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1250 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5000 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 3.2 Дж. |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Вага | 2.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Запобіжна муфта | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 730 ₴











