Модель КШМ PW1000 зарекомендувала себе як інструмент високої надійності. Її використовують для виконання таких видів робіт:
- шліфування;
- різка;
- Зачистка поверхонь;
- обдирання;
- полірування;
- видалення шарів старого ЛФМ, іржі.
Завдяки високій потужності використовувати КШМ PW1000 можливо для роботи з цеглою, металом, для бетону. На бічній стінці передбачені вентиляційні отвори, які допомагають поліпшити циркуляцію повітря і забезпечити охолодження двигуна під час роботи інструменту. Болгарка обладнана системою швидкої зміни дисків, що робить її ще більш зручною у використанні.
За рахунок малої ваги і ретельно продуманого балансування працювати машинкою цієї моделі можна в кілька разів довше, ніж іншими подібними інструментами. Суцільний металевий корпус редуктора захищає оператора від можливих травм, а сам інструмент від механічних пошкоджень.
Зниження рівня шуму зменшує дискомфорт при роботі. Шар захисного покриття, нанесений на якір, виключає потрапляння пилу на обмотку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Не подовжена, Не поворотна |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Тип паркетошліфувальної машини | Дисковий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Запобіжна муфта | Ні |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 1 000 ₴






