Кутошліфувальна машина Procraft PW2300 230 мм - це посилений інструмент, призначений для виконання робіт у великих обсягах. Може забезпечити високу якість обробки поверхонь.
КШМ Procraft PW2300 230 мм використовується для будівельних потреб і проведення ремонту. З її допомогою можна виконати такі роботи:
- Шліфування поверхонь;
- полірування;
- Різка елементів конструкцій з різних матеріалів.
При запуску інструменту в роботу він виробляє зовсім небагато шуму. Вібрація слабка, вона не ускладнює процес і не впливає на продуктивність.
У інструменту Procraft PW2300 230 мм є дві рукояті - одна з них основна, іншу додатково прикручують, якщо характер робіт ускладнений і потрібно добре утримувати КШМ. Корпус редуктора відрізняється підвищеною міцністю. Є поліпшена система відводу тепла.
Машина оснащена двигуном потужністю 2300 Вт. Він забезпечує швидкість обертання шпинделя 6000 обертів на хвилину. У комплекті поставляється захисний кожух, який можна відрегулювати в потрібному оператору положенні. Його використання підвищує безпеку при проведенні робіт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 6000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена, Поворотна |
| Вага | 3.9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Запобіжна муфта | Ні |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 2 500 ₴









