
Кутошліфувальна машина Procraft PW2550 230 мм
2 800 ₴
- В наявності
- Код: PW-230/2550
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
КШМ Procraft PW2550 230 мм має невеликі розміри, мало важить, чим спрощує оператору роботу. Потужність електродвигуна 2550 Вт, завдяки чому шпиндель можна розкрутити до 6500 обертів на хвилину. Переваги використання пристрою:
- Магнієвий корпус редуктора;
- Шар захисного покриття на якорі;
- Наявність отворів для вентиляції;
- Можливість блокувати вимикач;
- Знижена інтенсивність шуму при роботі;
- Пилозахист.
Двигун КШМ покритий двома шарами лаку, встановлена модернізована крильчатка високої потужності. Абразивні частинки і пил не забиваються в ущільнення, виконується їх здування в вентиляційні отвори, зменшується проникнення вологи під корпус, виготовлений із пластику з високою ударостійкістю.
За допомогою електроприладу можна швидко виконати великий обсяг робіт з різання, полірування, шліфування різних виробів. Застосовуються для виконання різних завдань відрізні круги, діаметр яких 230 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 2550 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена, Поворотна |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Тип паркетошліфувальної машини | Дисковий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Запобіжна муфта | Ні |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800 ₴







