
Акумуляторна батарея Procraft Battery20/4 Turbo (20В, 4Аг)
900 ₴
- В наявності
- Код: Turbo (20В, 4Ач)
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Вага | 0,67 кг |
| Тип батареї | Високовольтний |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Технологія акумуляторних елементів | Li-Ion |
| Індикатор заряду батареї | Є |
| Захист від перерозряду | Є |
| Захист від перезаряду | Є |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тягового акумулятора | Li-Ion |
| Тип конструкції | Розбірна, Необслуговувані |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Номінальна робоча напруга | 20 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴











