| Число оборотів холостого ходу | 0-3500/6000/8000 об/хв |
| Ємність батареї | 4 Аг |
| Номінальна напруга | 20 В |
| Плавний пуск | Є |
| Регулювання оборотів | Електронне |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Напруга зарядного пристрою | 220 В |
| Частота зарядного пристрою | 50 Гц |
| Стабілізація оборотів | Є |
| Рівень звукового тиску | LpA = 87,1 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 98,1 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 44,5 м/с2; K = ± 1.5 м/с2 |
| Рівень захисту | IP20 |
| Двигун | Безщітковий |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Тип паркетошліфувальної машини | Дисковий |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Запобіжна муфта | Ні |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴











