
Гайковерт 20BW PRO 20В (без АКБ без ЗП) APRO
5 350 ₴
- В наявності
- Код: 895340
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Артикул | 895340 |
| Режими | 3 |
| Ємність аккумулятору | Power E system |
| Кількість ударів | до 3000 уд/хв |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Рівень шуму | Lpa 87,7 дБ(А) Lwa 98,5 дБ(А) |
| Аналоги | 063671,083102 |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Вага, кг | 2 кг |
| Напруга акумулятора | 20 B |
| Технологія акумуляторних елементів | Li-Ion |
| Максимальний крутний момент | до 600 Нм |
| Кількість обертів холостого ходу | до 0-2400 об/хв |
| Вібраційне навантаження | 2,673 м/с |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний крутний момент | 600 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 350 ₴







