Робота з металом вимагає застосування міцних і зносостійких інструментів. За принципом роботи ножиці нагадують міні-прес. Застосовуються як на підприємствах, так і в домашніх умовах. Працюють ножиці від електромережі 220 В. Максимальна швидкість двигуна становить 2000 об / хв. Користуватися можна всередині приміщення і зовні. Серед головних переваг:
- висока якість;
- надійність;
- безпека;
- зручність;
- доступна ціна.
Ножиці оснащені зручною ручкою, яка дозволяє тримати інструмент під час роботи з металом. Отвори пробиваються за допомогою спеціального пробійника (пуансона). Інструмент відрізняється простотою в експлуатації і не вимагає складного догляду. При необхідності можна самостійно зробити дрібний ремонт.
Використовуючи ножиці по обробці металу, можна пробивати отвори товщиною до 2.5 мм в алюмінії і до 1.6 мм в залізі. У роботі з нержавійкою, ножиці дозволяють пробивати отвори в металі товщиною до 1.2 мм. При цьому отвори виходять з рівними краями. Це надійний і безпечний в експлуатації інструмент для роботи з листовим металом. Термін експлуатацій залежить від типу металу та інтенсивності використання ножиць.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ножиць по металу | Листові |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Максимальна товщина різу | 2.5 мм |
| Мінімальний радіус різання | 0.45 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2000 хід/хв |
| Вага | 1.9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 3 500 ₴









