
Кромковий Фрезер ProCraft POB980 Цанги 6,8,10 +3 Бази + Сумка Регулювання обертів
3 900 ₴
- В наявності
- Код: РОВ-980
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 710 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 13000 - 33000 об/хв |
| Вага | 1,8 Кг |
| Діаметр цанги | 6 мм, 8 мм |
| Клас безпеки | II |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Максимальна кількість обертів | 33000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 710 Вт |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 900 ₴






