Шабельна пилка Procraft PSS1900 ― це сучасна пила, в якій є функція регулювання обертів.
Цей інструмент є універсальним і може легко впоратися з більшістю теслярських і столярних завдань. Вона дає змогу працювати з такими матеріалами, як пластик, метал, дерево та іншими.
Шабельна пилка Procraft PSS1900, купити яку ви можете на нашому сайті, може легко впоратися із завданнями у важкодоступних місцях, де неможливо працювати з циркуляркою і лобзиком. Цей апарат має такі переваги:
- в апараті присутня кнопка блокування;
- у пилі є система, завдяки якій можна робити заміну лез в одне натискання, не використовуючи ключ;
- апарат має відмінну продуктивність і хорошу потужність;
- у пилі є фукція з регулювання обертів.
Також у пристрої тримач у інструменту виконаний зі спеціального нековзного матеріалу, що дає змогу оператору пристрою працювати з ним безпечно і тривалий час без втоми.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Розмір ходу полотна | 20 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2800 хід/хв |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Система погашення вібрації | Ні |
| Безключова заміна оснащення | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Ні |
| Запобіжна муфта | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 350 ₴









