Шабельна пила Procraft PSS1600 являє собою інструмент, що нагадує електричний лобзик. Конструкція також доповнена лезом, яке здатне переміщатися прямолінійно і виконувати коливальні рухи.
Галузь застосуванняЦей інструмент незамінний для роботи столярів, слюсарів, покрівельників та інших фахівців, що займаються виконанням ремонтних робіт. Може використовуватися для робіт по газобетону, опалубці, ГКЛ, деревині, пластику, трубах, листовому металу, алюмінію, нержавіючої сталі і т.ін. Шабельна пила універсальна і дуже зручна у використанні.
Переваги конструкціїВикористовуючи цей інструмент, можна відзначити такі переваги:
- Гарна потужність і продуктивність.
- Наявність функції регулювання обертів.
- Підійде для роботи з різними матеріалами.
- Є кнопка-фіксатор.
- Ергономічна рукоять з прогумованої накладкою допомагає інструменту надійно утримуватися в руках.
Використовуючи шабельну пилу, можна досить успішно працювати навіть у важкодоступних місцях. Універсальність інструменту і зручність використання допомагає легко виконувати досить складні завдання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Розмір ходу полотна | 20 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2800 хід/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Система погашення вібрації | Ні |
| Безключова заміна оснащення | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Ні |
| Запобіжна муфта | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 700 ₴




