Відбійний молоток Procraft PSH2700 являє собою інструмент з високою потужністю і продуктивністю. Допомагає виконувати великий обсяг робіт за короткий час.
Галузь застосуванняВідбійний молоток Procraft PSH2700 використовують для проведення робіт з такими матеріалами:
- Природний камінь;
- Бетон;
- Цегляна кладка.
Використання відбійника допомагає швидко виконати демонтажні роботи на будмайданчиках, при проведенні ремонту. Модель обладнана двигуном з високою потужністю на 1400 Вт, завдяки якому забезпечується хороша продуктивність робочого процесу. Надійний механізм виробляє високу швидкість і потужність ударів. Сила удару в 48 Дж допомагає виконати роботи за короткий час.
У відбійного молотка конструкція герметична, всередину неї не потрапляє пил, мастило не підтікає в процесі експлуатації. Можна застосовувати його для виконання як побутових, так і професійних завдань.
Завдяки системі демпфірування, вбудованої в рукояті, вібрація під час роботи і дискомфорт для оператора істотно зменшуються. У комплекті з приладом в металевому кейсі поставляється торцевий ключ, два зубила, бічна ручка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Шестигранник |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Максимальна сила удару | 48 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 1400 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 220 В |
| Вага | 17.1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Система погашення вібрації | Так |
| Можливість підключення води | Ні |
- Ціна: 7 200 ₴






