Увеличенная солнечная батарея
скорость затемнения 1/25000с.
2 оптических сенсора
класс светофильтра 1/1/1/2
степень затемнения 9-13 DIN
заменяемые батарейки
режим шлифовки
- 2 отсека для быстрой замены батарейки
- Плавная регулировка чувствительности (Sensitivity)
- Плавная регулировка задержки осветления после сварки 0.15 - 0.80сек (Delay)
- Светодиодный датчик низкого заряда батареи (Low Bat)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vita |
| Країна виробник | Китай |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Захист від випромінювання | Ультрафіолетового |
| Максимальна ступінь затемнення, DIN | 6 |
| Можливість роботи з респіратором | Ні |
| Регулювання щільності затемнення | Ні |
| Регулювання затримки зняття затемнення | Так |
| Живлення маски | Фотоелемент, Акумулятор |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість підтримуваних сенсорів | 2 |
| Оглядове вікно | |
| Довжина оглядового вікна | 92 мм |
| Ширина оглядового вікна | 42 мм |
| Розміри світлофільтру | |
| Довжина світлофільтру | 110 мм |
| Ширина світлофільтру | 90 мм |
| Висота світлофільтру | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴




