Електричний плиткоріз Procraft PF920/230 має безліч переваг. По-перше, це універсальний інструмент, який може різати різні види плитки, включно з керамічною, порцеляновою та кам'яною. По-друге, він економить час і сили, оскільки дає змогу швидко і точно розрізати плитку з мінімальними зусиллями. Крім того, він забезпечує підвищену безпеку, оскільки виключає необхідність використання ручних ріжучих інструментів, як-от пили для різання плитки, які можуть бути небезпечними.
Електричний плиткоріз Procraft PF920/230 має низку вражаючих характеристик, зокрема:
- Напруга: 220-240 В
- Частота: 50 Гц
- Вихідна потужність: 1200W
- Швидкість холостого ходу: 2990 об/хв
- Вага: 44 кг
- Діаметр диска: 230 мм
- Розмір столу: 960 x 390 мм
- Кут нахилу: 0° - 45°
- Клас захисту: IP54
- Глибина різу: 45° - 37 мм, 90° - 43 мм
- Довжина різу: 920 мм
Потужний двигун і висока швидкість різання забезпечують швидке і точне різання плитки. Регульований кут нахилу і глибина різу дають змогу виконувати точні різи, а великий розмір столу забезпечує можливість розміщення навіть великих плиток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 1200 кВт |
| ЧПУ | Ні |
| Кількість обертів холостого ходу | 2990 об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Кут різу | 45 град. |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид обладнання | Обладнання для різки каменю |
| Параметри мережі | |
| Споживаний струм | 50 А |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 44 кг |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина столу | 960 мм |
| Ширина столу | 390 мм |
- Ціна: 17 000 ₴










