
Акумуляторний лобзик Procraft ST24 (Без акб та зп)
1 900 ₴
- В наявності
- Код: ST-24
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Максимальна товщина різу | 100 мм |
| Число оборотів холостого ходу | 800 - 3000 об/хв |
| Номінальна напруга | 20 В |
| Регулювання оборотів | 6 положень |
| Наявність підсвічування | Є |
| Акумулятор | 2, 4, 8 Аг |
| Рівень звукового тиску | LpA = 81,93 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 83,96 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Лазер | Є |
| Рівень вібрації м / с2 | 5,985; K = ±1,5 |
| Хід пили | 20 мм |
| Максимальна ріжуча здатність деревини | 100 мм |
| Максимальна ріжуча здатність сталі | 6 мм |
| Двигун | Щітковий |
| Маятниковий хід | 3 + 1 |
| Режим видування тирси з робочої зони | Є |
| Тип підошви | Лита |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина ходу пилки | 20 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 100 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 8 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Лазерний маркер | Ні |
| Маятниковий хід | Так |
| Регулювання маятникового ходу | 3 |
| Здув тирси | Ні |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Система погашення вібрації | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴











