
Акумуляторна шабельна пила Procraft PSS35 (Без акб та зп)
1 650 ₴
- В наявності
- Код: PSS35
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Число оборотів холостого ходу | 0 - 2800 об/хв |
| Номінальна напруга | 20 В |
| Максимальна глибина різу | 150 мм |
| Рівень звукового тиску | LpA = 84,49 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 95,49 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 19,1 м/с2; К = ± 1.5 м/с2 |
| Хід пили | 20 мм |
| Максимальна ріжуча здатність деревини | 100 мм |
| Максимальна ріжуча здатність сталі | 6 мм |
| Двигун | Щітковий |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Розмір ходу полотна | 20 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2800 хід/хв |
| Висота пропилу | 150 мм |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Глибина пропилу | 150 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Плавне регулювання швидкості | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Система погашення вібрації | Ні |
| Безключова заміна оснащення | Так |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Блокування шпинделя | Ні |
| Запобіжна муфта | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴











