| Число оборотів холостого ходу | 4500 об/хв |
| Плавний пуск | Немає |
| Діаметр диска | 165 х 1.6 х 20 мм |
| Кут різання | 0 - 56° |
| Наявність підсвічування | Є |
| Наявність лазера | Є |
| Глибина пропила | 55 мм |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IPXO (II) |
| Рівень звукового тиску | LpA = 91,47 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 99,47 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 2,5 м/с2; К = ± 1.5 м/с2 |
| Напруга акумулятора | 20 В |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 165 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 55 мм |
| Кут нахилу | 56 град. |
| Можливість стаціонарного кріплення | Ні |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Захисний кожух | Так |
| Паралельний упор | Ні |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Лазерний маркер | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 350 ₴










