
Лобзиковий верстат Procraft TS120-406
7 300 ₴
- В наявності
- Код: TS120-406
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Частота струму | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 400 - 1600 об/хв |
| Вага | весь комплект - 12,4 кг |
| Номінальна напруга | 220 - 240 В |
| Регулювання оборотів | Є |
| Кут нахилу | 0° - 45° |
| Режим роботи | Постійний / за допомогою педалі |
| Клас захисту | I |
| Рівень звукового тиску | LpA = 78 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 91 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Категорія захисту | IP20 |
| Номінальна потужність | 120 Вт (S6 30%) |
| Двигун | Колекторний |
| Довжина пильного полотна | 133 мм |
| Максимальна висота різання при 0° | 50 мм |
| Максимальна висота різання при 45 ° | 23 мм |
| Максимальна глибина різання при 0° | 406 мм |
| Зміна напряму різання на 90° | Є |
| Робоче світло | Є |
| Гнучкий вал для обдування робочої зони | Є |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 0.12 Вт |
| Тип верстата | Лобзиковий |
| Число обертів холостого ходу | 1600 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 300 ₴











