
Осциляційно-шпиндельний шліфувальний верстат (гріндер) Procraft OSS500
9 200 ₴
- В наявності
- Код: OSS500
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Частота струму | 50 Гц |
| Вага | вся комплектація – 18,9 кг |
| Номінальна напруга | 220 - 240 В |
| Довжина стрічки | 100 х 610 мм |
| Швидкість протягування стрічки | 8 м/с |
| Клас захисту | I |
| Рівень звукового тиску | LpA = 72,9 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 85,9 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Категорія захисту | IPX0 |
| Номінальна потужність | 450 Вт (S1), 500 Вт (S6 10%) |
| Коливальний хід | 16 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Споживана потужність | 0.5 кВт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 200 ₴











