
Штатив до лазерного рівня Procraft 5/8
600 ₴
- В наявності
- Код: Procraft 5/8
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Висота | 145 см |
| Посадковий розмір різьблення | 5/8" |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Область застосування | Для лазерних приладів |
| Конструкція | Трипод |
| Різьба штатива | 5/8" |
| Максимальна робоча висота | 145 мм |
| Тип затискача | Гвинт |
| Матеріал | Алюміній |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴



