Фарбувальна станція високого тиску Procraft РSE1100, являє собою апарат, призначений для фарбування конструкцій з металу, стель і стін у житлових і нежитлових приміщеннях. Відрізняється високою продуктивністю і зручністю використання.
Апарат для фарбування здатний відмінно працювати з такими складами:
- Антисептики.
- Просочення.
- Морилки.
- Грунтовки.
- Фарбувальні склади на основі води, органічних розчинників.
- олії і лаки.
Консистенція робочих складів за ступенем в'язкості повинна бути середньою або низькою.
Застосування фарбувальної станції допомагає виконувати значний обсяг робіт за короткий час. За хвилину вдається обробити 6 кв площини. Можливо підключати до системи подовжувачі, щоб пофарбувати стелю або важкодоступні ділянки.
Для роботи шланг апарату занурюють в ємність з фарбою, яка закачується в насосну систему і подається в розпилювач. Фарба проходить крізь сопло і розпадається на дрібні частинки, забезпечуючи бездоганну покриваність поверхні. Один прохід з використанням фарбувального апарату дозволяє отримати фінішний шар ідеальної якості.
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 - 60 Гц |
| Потужність | 700 Вт |
| Вага | 9 кг |
| Діаметр розпилювача | 517 |
| Клас безпеки | IР 20 |
| Продуктивність | 1000 мл/хв |
| Максимальний тиск | 200 бар |
| Максимальна в'язкість | 100 Din-s |
| Роз'єм випуску фарби G1 | 1/4ʹ-19ʺ |
| Максимальний тиск в шлангу | 248 бар |
| Шланг високого тиска | 7,5 м |
| Температура фарби | 5 – 40 °С |
| Клас захисту | II |
| Рівень звукового тиску | LpA = 93 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 108 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 3 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Продуктивність фарбопульта | 1 літр/хв |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Вага | 9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
- Ціна: 11 550 ₴










