Procraft PAE200 / 1250 - гострильний верстат, який призначений для виконання як грубого, так і фінішного загострювання будь-яких ріжучих предметів і гострого інструменту. Верстат оснащений абразивним колом з різними абразивними властивостями, що дозволяє гострити ножі і будь-які інші інструменти. Диск з великими зернами призначений для грубого загострювання. Точне шліфування можна виконати за допомогою дрібнозернистого диска. Діаметр дисків 200 мм.
Готрило оснащене, потужним двигуном в 1250 ВТ, дозволяє розвивати високу швидкість обертів до 3450 об / хв. Варто зазначити, що інженерам вдалося домогтися при такій потужності невисокого рівня шуму.
Для безпеки роботи обидва кола помістили в захисний металевий кожух. Прогумовані ніжки запобігають руху гострила під час роботи. Захисні екрани, встановлені на корпусі, захищають майстра від механічних пошкоджень, від іскор і металевої стружки.
Особливості Procraft PAE200 / 1250
- невисокий ступінь вібрації;
- потужний двигун;
- маленька маса і вага;
- міцний матеріал корпусу;
- затиск ланцюга регулюється максимально зручним механізмом;
- довгий дріт живлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Споживана потужність | 350 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2800 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Діаметр посадкового отвору | 32 мм |
| Параметри мережі | |
| Споживаний струм | 50 А |
| Напруга | 220 В |
| Загальні параметри | |
| Вага | 8.14 кг |
- Ціна: 2 460 ₴






