| Установчий розмір фільтра | 133х114х10 мм |
| Розмір оглядового вікна | 100х97 мм |
| Час затемнення | 1/25000 S |
| Захист | Завжди до DIN 16 |
| Робоча температура | от -5°C до +55°C |
| Температура зберігання | от -20°C до +70°C |
| Час запізнювання | Від швидкого до повільного, безступінчасте регулювання |
| Джерело живлення | Сонячна батарея та змінні літієві батареї 1хCR2450 |
| Кількість сенсорів | 4 |
| Світлий стан | DIN 4 |
| Темний стан | 5-9 / 9-13 DIN |
| Рейтинг TIG AMP | AC/DC TIG, більше 5 amps |
| Чутливість | Від низького до високого, безступінчасте регулювання |
| Режим шліфування | Так (DIN4) |
| Перевірка автозатемнення | Так (кнопка TEST) |
| Індикатор низького заряду | Так (червоний LED) |
| Бічні вікна | Є |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Захист від випромінювання | Ультрафіолетового |
| Світлий стан, DIN | 4 |
| Максимальна ступінь затемнення, DIN | 13 |
| Мінімальна ступінь затемнення, DIN | 5 |
| Час спрацьовування | 1 мс |
| Можливість роботи з респіратором | Ні |
| Регулювання щільності затемнення | Так |
| Регулювання затримки зняття затемнення | Так |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна температура зберігання | 70 град. |
| Мінімальна температура зберігання | -20 град. |
| Живлення маски | Фотоелемент, Акумулятор |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість підтримуваних сенсорів | 4 |
| Оглядове вікно | |
| Довжина оглядового вікна | 100 мм |
| Ширина оглядового вікна | 97 мм |
| Розміри світлофільтру | |
| Довжина світлофільтру | 133 мм |
| Ширина світлофільтру | 114 мм |
| Висота світлофільтру | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴










