
Інверторний зварювальний апарат Procraft SP295 NEW (картон)
2 200 ₴
- В наявності
- Код: SP295 NEW (картон)
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Цикл роботи | 80 % |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Максимальний зварювальний струм | 295 А |
| Діаметр застосовуваних електродів | 1,5 - 4 мм |
| Режим роботи | MMA |
| Клас безпеки | IP21 |
| Робочий цикл 60% | 295 А |
| Робочий цикл 100% | 229 А |
| Розмір | 310х210х120 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальний зварювальний струм | 200 А |
| Максимальний зварювальний струм | 250 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 3 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴










