Свердлильний верстат Procraft BD1750 це професійне обладнання для свердління різних отворів в широкому спектрі матеріалів. Його можна застосовувати для розсвердлювання, нарізування внутрішньої різьби, а також зенкування або розгортання. Найбільшу популярність здобув у домашніх майстернях, на масовому виробництві.
Дана модель відрізняється двигуном більшої потужності і коробки на 9 швидкостей. Для регулювання швидкості потрібно поставити ремінь приводу на потрібний шків в коробці передач. Це дозволяє змінити крутний момент, швидкість обертання, що впливає на якість свердління.
Патрон трикулачний дозволяє затискати свердла, діаметр яких варіюється від 3 до 16 мм. Щоб збільшити стійкість, є можливість кріплення верстата до верстата. Для цього є спеціальні отвори.
Робоча поверхня має поворотний механізм, який дає можливість виставити потрібний кут. Також є можливість регулювання висоти. На столі є невеликі лещата, що дозволяють надійно зафіксувати деталь для свердління.
| Напруга | 220В |
| Частота струму | 50Гц |
| Потужність | 450 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 280-2350 об/хв |
| Діаметр патрона | 16мм |
| Вага | 20 Кг |
| Розмір столу | 170х170 мм |
| Кількість швидкостей | 9 |
| Діаметр свердління | 1,5-16 мм |
| Висота стійки | 385 мм |
| Розмір опори | 315х195 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Діаметр свердла | 16 мм |
| Споживана потужність | 450 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2350 об/хв |
| Кількість швидкостей | 9 шт. |
| Тип електродвигуна верстата | асинхронний |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Загальні параметри | |
| Вага | 20 кг |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 170 мм |
| Ширина столу | 170 мм |
| Максимальний діаметр свердління | 16 мм |
- Ціна: 6 000 ₴










