Якщо ви цінуєте верстати та обладнання відомого виробника, компанії Procraft, то свердлильний верстат моделі BD1550 допоможе вам виконати ряд складних, трудомістких робіт.
У представленій моделі практично все - від зовнішнього вигляду, до використаних матеріалів. Завдяки грамотним інженерним рішенням, вийшов функціональний і продуктивний верстат. Високі технічні характеристики та експлуатаційні параметри, роблять його затребуваним виробом у кінцевих споживачів.
Серед основних переваг та експлуатаційних характеристик можна виділити наступні:
- оберти холостого ходу - 580-2650 об / хв;
- діаметр свердління - 1,5-16 мм;
- вага - 17 кг;
- діаметр патрона -16 мм.
Свердлильний верстат Procraft BD1550 має 5 швидкостей, що зручно при роботі з матеріалами будь-якої щільності. Висота стійки 340 мм, а розмір опори 290х190 мм. У комплектації передбачені лещата, що робить експлуатацію верстата багатопрофільною і ефективною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Діаметр свердла | 16 мм |
| Споживана потужність | 0.375 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2650 об/хв |
| Кількість швидкостей | 5 шт. |
| Тип електродвигуна верстата | асинхронний |
| ЧПУ | Ні |
| Параметри мережі | |
| Споживаний струм | 50 А |
| Напруга | 220 В |
| Загальні параметри | |
| Вага | 17 кг |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 160 мм |
| Ширина столу | 160 мм |
| Максимальний діаметр свердління | 16 мм |
- Ціна: 4 500 ₴









