Навіть найякісніша деревина вимагає додаткової обробки перед використанням. Тому дошки для підлоги, меблів, дверей потрібно додатково фугувати та рейсмусувати. Для двох процесів знадобиться лише один пристрій – фуговально-рейсмусовий верстат Procraft PD2100.
Сфера застосування
Верстати для обробки дерева використовують і на підприємствах, і для домашніх потреб. Звичайно, обладнання для цих цілей відрізнятиметься за потужністю, габаритами, комплектацією.
Фугувально-рейсмусовий верстат Procraft PD2100 купити коштує для проведення робіт на дачі або локальній будівельній ділянці. Зверніть увагу на характеристики моделі:
- двигун 1800 Вт та швидкість обертання ножів у 8000 об/хв забезпечують високу продуктивність пристрою;
- верстат працює від стандартної мережі 220 В, тому ідеально підходить для дому;
- максимальна глибина стругання 3 мм оптимальна для побутового застосування.
| Функції | Строгальний верстат | Рейсмус |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 1800 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 8000 об/хв |
| Максимальна ширина стругання в один прохід | 254 мм |
| Глибина стругання | 0 - 3 мм |
| Висота стругання | 6 - 120 мм |
| Вага Брутто/Нетто | 28.5 / 25.5 кг |
| Клас захисту | I |
| Швидкість подачі | 6 м/хв |
| Ступінь захисту | IPX0 |
| Рівень звукового тиску | LpA = 99,2 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 110.8 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Кількість лез | 2 шт |
| Розмір огорожі | 512х80 мм |
| Кут паркану | 90 ° ~ 135 ° |
| Робочий стіл |
913х257 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Фуговально-рейсмусовий |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Споживана потужність | 1.8 кВт |
| Ширина заготовки | 254 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 8000 об/хв |
| ЧПУ | Ні |
| Параметри мережі | |
| Споживаний струм | 50 А |
| Напруга | 220 В |
| Додаткові параметри | |
| Максимальна ширина стругання | 254 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 300 ₴











