
Акумуляторна міні болгарка Procraft PGA12 (з 1 АКБ та зар. прист)
1 920 ₴
- В наявності
- Код: PGA12
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Число оборотів холостого ходу | 20,000 об/хв |
| Вага | 0,735 г |
| Плавний пуск | Є |
| Діаметр пильного диска | 76 мм |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Посадковий діаметр | 10 мм |
| Напруга зарядного пристрою | 220 В |
| Частота зарядного пристрою | 50 Гц |
| Клас захисту | II |
| Рівень звукового тиску | LpA = 75 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA =86 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень захисту | IPXO |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Ємність аккумулятору | 2 Аг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 20000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 76 мм |
| Основна рукоятка | Не поворотна |
| Вага | 0.735 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Запобіжна муфта | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 920 ₴






