
Зарядний пристрій Procraft Charger20/1
400 ₴
- В наявності
- Код: Charger20/1
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Довжина мережевого кабелю | 1.4 м |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вага | 0,305 кг |
| Напруга зарядки | 20 В |
| Сила струму | 2 А |
| Тип акумуляторів | Li-ion |
| Перетин дроту | 2 х 0.5 мм2 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 1 шт. |
| Наявність амперметра | Ні |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Тип індикатора | Світлодіод |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴


