Стаціонарна циркулярна пила Procraft KR2600 / 200 призначена для розпилювання дощок, фанерних листів, ДВП, ДСП, ОСБ та інших листових матеріалів. За допомогою обладнання можна знімати кромку з дошки, робити заготовки з дерева потрібних параметрів
- Обладнана асинхронним електродвигуном потужністю 800 Вт.
- Забезпечує чистий ідеально рівний зріз завдяки високій частоті обертів - 2950 на хвилину.
- Робоча поверхня виконана з високоміцної сталі.
- У комплект входить захисний кожух, який покриває верхню частину пильного диска.
Модель Procraft KR2600 / 200 відрізняється привабливою ціною і високою продуктивністю. Пила має компактні габарити і оптимальний розмір станини, що дозволяє працювати з невеликими заготовками. Робочий стіл оснащений лінійками і поздовжнім упором для правильного позиціонування заготовки перед розпилом. Інструмент стане вдалим придбанням для невеликого столярного цеху і підійде для роботи з малими партіями матеріалу
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 800 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Вага | 13 кг |
| Розмір столу | 500х335 мм |
| Тип пилки | Стаціонарна |
| Глибина пропила | під 45° - 35 мм, під 90° - 45 мм |
| Діаметр пильного диска | 200х16х2,4 мм |
| Кількість зубів | 24 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 16 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2950 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 45 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Вага | 13 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 100 ₴








