Електричний тельфер Procraft TP250 - це обладнання для підйому та пересування вантажів в горизонтальній площині. Дана модель дозволяє переміщати предмети масою до 250 кг.
Конструкція підйомника включає наступні елементи:
- редуктор;
- електричний двигун;
- сталевий трос;
- підвіска-гак;
- гальмівний пристрій для канатного барабана;
- пульт керування.
Потужність двигуна тельфера становить 510 Вт. Він може підняти вантаж на висоту до 18 м. При цьому пристрій відрізняється компактністю і важить близько 12 кг.
Підйомник керується дистанційно за допомогою пульта. Чорна кнопка на пульті відповідає за пусковий механізм і вибір напрямку руху. Кнопка червоного кольору блокує роботу при випадковому ввімкненні тельфера.
У комплекті є і додаткові елементи кріплення: скоби, гайки, гвинти. Їх можна використовувати для кріплення підйомника до металевих опор або труб.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обладнання | Підйомник |
| Вантажопідйомність | 250 кг |
| Висота підйому | 20 м |
| Швидкість пересування | 1 м/сек |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 900 ₴






