| Амперна навантаження | 20 - 130 А |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вага | 6 кг |
| Діаметр застосовуваних електродів | 1,6 - 4,0 мм |
| Прикладний зварювальний пруток | 0,6 - 1,0 мм |
| Клас захисту | IP21S |
| Швидкість подачі | 2,5 - 12 м/хв |
| Потужність споживана, кВт | 3,8 кВт |
| Довжина кабелю затиску на масу | 2,2м; Максимальний струм – 300 А, |
| Довжина кабелю держателя електродів | 2,8м; Максимальний струм – 200 А, |
| Робочий цикл при максимальному струмі (%) | 30% при 40 °C |
| Ефективність, % | 85 |
| Діаметр ролика | 100 мм |
| Довжина кабеля | 2 м |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Prokraft |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальний зварювальний струм | 110 А |
| Максимальний зварювальний струм | 130 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Номінальна споживана потужність | 3.8 кВт |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.6 мм |
| Максимальний діаметр дроту | 1 мм |
| Тривалість навантаження | 30 % |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Механізм подачі дроту | Пластик |
| Тип підключення рукава | ПДГ роз'єм |
| Ємність котушки для зварювального дроту | 5 кг |
| Мінімальна швидкість подачі дроту | 2.5 м/хв |
| Максимальна швидкість подачі дроту | 12 м/хв |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 900 ₴











