
Прямошліфувальная машина Procraft SG1020
1 950 ₴
- В наявності
- Код: SG1020
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 1020 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Клас захисту | II |
| Рівень звукового тиску | LpA = 88,4 дБ (А), К = ± 3 дБ (А |
| Рівень звукової потужності | LwA = 97,4 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Категорія захисту | IP20 |
| Рівень вібрації м / с2 | 5,677 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | пряма |
| Споживана потужність | 1020 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена, Не поворотна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴











