Потужний електричний інструмент для різання під кутом, а також поздовжнього і поперечного розпилу деревини і деревинно-стружкових плит, пластикових заготовок і м'яких кольорових металів. Конструкцією передбачена можливість кріплення пилки в перевернутому стані на поверхню верстата або столу, використовуючи її в якості стаціонарного циркулярного станка.
Пила Procraft KR2500 - надійний і безпечний професійний електроінструмент, з мінімальним рівнем вібрації і шуму. Двигун (2500 Вт) здатний працювати без перерви протягом тривалого часу, що особливо актуально при об'ємної заготівлі лісу, будівельно-монтажних роботах і виробництві меблів.
Висока швидкість обертання (5500 об / хв) спрощує роботу з твердою деревиною, гарантує точний і чистий рез, мінімізує ризик заклинювання диска в розрізати матеріалі. Система захисту від пилу і стружки (патрубок для пилеотводного обладнання) забезпечить надійний захист від пилу і чистоту на робочому місці.
- кнопка блокування від випадкового включення;
- захисний нерухомий і самозакривний кожух запобігають дотик до пильному диску в процесі роботи;
- блокування шпинделя для безпечної зміни диска;
- виключає зісковзування пальців вінілова рукоятка.
- Ергономічна конструкція, зручне захоплення і досить легка вага (7 кг).
- Висока точність пиляння, можливість безступінчатим регулювання глибини різу і система швидкої заміни диска.
- Наявність паралельного упору, що дозволяє нарізати однакові по ширині смуги і виконувати рез уздовж кромки заготовок.
- Можливість стаціонарної установки.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 72 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Можливість стаціонарного кріплення | Так |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Захисний кожух | Так |
| Паралельний упор | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Лазерний маркер | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 3 150 ₴







