
Лазерний рівень Procraft LE-5D (з зеленим діодом)
2 300 ₴
- В наявності
- Код: LE-5D
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Вага | 1,58 кг |
| Робочий діапазон | 15 м |
| Точність нівелювання | ±0,5 мм/м |
| Типовий діапазон автоматичного нівелювання | ±4° |
| Типовий час нівелювання | 6 с |
| Робоча температура | +5 °С…+40 °С |
| Температура зберігання | -20 °С…+70 °С |
| Клас лазера | 2 |
| Тип лазера | 635 нм, ˂5мВт |
| Різьба для штатива | 5/8 |
| Батарейки | 3х1,5 VLR06 (AA) |
| Тривалість роботи | >3 г |
| Луч | Зелений |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Робочий діапазон | 15 м |
| Похибка вимірювання | 0.14 мм/м |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 635 нм |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Вага | 1.58 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір лазера | Зелений |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Бульбашковий рівень | Так |
| Обертальний лімб | Так |
| Робота в похилому положенні | Ні |
| Регульовані опори | Так |
| Сигналізація разгоризонтовки | Так |
| Наявність Bluetooth | Ні |
| Кількість лазерних площин | 3 |
| Тип лазерного нівеліру | Прилад вертикального проектування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴









