Фарбопульт Procraft PSE550 - пристрій для малярних робіт потужністю 350 Вт, призначений для розпилення лакофарбових матеріалів на оброблювану поверхню.
- оптимальний обсяг резервуара - 800 мл;
- висока продуктивність - за одну хвилину роботи можна витратити до 640 мл. фарби;
- є регулятор витрати ЛФМ;
- рівномірне нанесення фарби без пропусків, плям і патьоків;
- опція повільного регулювання потоку повітря;
- підходить для роботи з олійними і водними фарбами.
Переваги моделі
Фарбопульт помітно підвищує якість фарбування і прискорює сам процес. Регулюючи подачу фарби, можна накладати кілька тонких шарів для отримання необхідного ефекту. Маючи в своєму арсеналі таке просте пристосування, можна повністю відмовитися від малоефективних і незручних пензликів і валиків.
Дана модель фарбопульта має компактні розміри і важить всього 1,6 кг, що значно спрощує фарбування виробів і дозволяє працювати з предметами складної конфігурації. Рука не втомлюється в процесі роботи, завдяки ергономічній формі рукоятки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Продуктивність фарбопульта | 0.64 літр/хв |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Діаметр сопла | 1.5 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.8 л |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴







