
Дисково-стрічковий шліфувальний верстат (гріндер) Procraft BDS400S
6 300 ₴
- В наявності
- Код: BDS400S
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Частота струму | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 2000 - 2980 об/хв |
| Вага | вся комплектація – 17,2 кг |
| Номінальна напруга | 220 - 240 В |
| Регулювання оборотів | Є |
| Діаметр диска | 150 мм |
| Розмір столу | підставка для диска – 230 х 152 мм |
| Кут нахилу | стола 0° - 45° |
| Довжина стрічки | 914 мм |
| Ширина стрічки | 100 мм |
| Швидкість протягування стрічки | 310 - 450 м/хв |
| Клас захисту | I |
| Рівень звукового тиску | LpA = 77,1 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 90,1 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Категорія захисту | IPX0 |
| Номінальна потужність | 400 Вт |
| Двигун | Асинхронний |
| Нахил шліфувального столу | 0° - 90° |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Prokraft |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 0.4 Вт |
| Загальні параметри | |
| Вага | 17.2 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Основні | |
| Тип верстата | Точильний |
| Число обертів холостого ходу | 2980 об/хв |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 300 ₴











