
Дисково-стрічковий шліфувальний верстат (гріндер) Procraft BDS380
5 350 ₴
- В наявності
- Код: BDS380
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Частота струму | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 1450 об/хв |
| Вага | вся комплектація - 14,74 кг |
| Номінальна напруга | 220 - 240 В |
| Регулювання оборотів | Немає |
| Діаметр диска | 150 мм |
| Розмір столу | підставка для диска - 188 х 125 мм |
| Кут нахилу | столу 0° - 60° |
| Довжина стрічки | 914 мм |
| Ширина стрічки | 100 мм |
| Швидкість протягування стрічки | 282 м/хв |
| Клас захисту | I |
| Рівень звукового тиску | LpA = 75 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 88 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Категорія захисту | IPX0 |
| Номінальна потужність | 300 Вт (S1), 380 Вт (S6 20%) |
| Двигун | Асинхронний |
| Нахил шліфувального столу | 0° - 90° |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| ЧПУ | Ні |
| Споживана потужність | 0.38 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 1450 об/хв |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Загальні параметри | |
| Вага | 14.74 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 350 ₴











