Машина шліфувальна Procraft EX750 для стін та стелі застосовується для завершальної обробки поверхні перед фінішним покриттям. Від того якою мірою якісно проведена шліфування залежить остаточний вигляд стін і стелі. Машина скорочує час на обробку поверхонь та спрощує сам процес шліфування.
Універсальна машина шліфувальна Procraft EX750 для стін та стелі – це полегшена модель вагою 11.5 кг разом із кейсом та комплектацією. Маркування EX750 говорить про потужність 750 ВТ. Продається в пластмасовому, місткому кейсі, зручному для перенесення та міцному, на нього можна сісти і навіть підвестися.
Верстат розкладний з транспортувальним переломом, фіксується металевою клямкою, має додаткову рукоятку подовжувач. На ручці знаходиться кнопка включення з фіксатором у включеному положенні та регулятор швидкостей обертів двигуна.
У комплект шліфувальної машини входить:
1 круглий майданчик, імпульси від 800 до 1750 оборотів в/хв.;
1 трикутний майданчик, імпульси 3000 - 6000 оборотів в/хв;
6 круглих дисків різної зернистості від Р80-Р240;
6 трикутних дисків різної зернистості від Р80-Р240;
шланг для підключення до пилососу з металевим армуванням – 3 м;
запасний комплект щіток;
пружина для фіксації платформ;
шайби для виставляння робіт;
гумові ущільнювачі для підключення пилососа.
Де застосовується машина шліфувальна Procraft EX750
Після оштукатурювання, шпаклювання стіни і стеля необхідно вирівняти, перед нанесенням фінішного покриття. Поверхню обробляють методом сухого шліфування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | паркетошліфувальна |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 6000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 225 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Вага | 11.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Тип паркетошліфувальної машини | Дисковий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування шпинделя | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Запобіжна муфта | Ні |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 100 ₴










