Шліфмашина для стін Procraft EX950EL використовується під час ремонту для обробки будь-яких оштукатурених поверхонь. Вона допомагає видалити бруд від вапна, сліди від побілки і старої фарби. Після застосування інструменту поверхні стають максимально рівними, що підвищує якість і швидкість будівельних робіт і ремонту.
Дана модель інструменту має таку конструкцію, щоб оператору було легко працювати, як і зі стінами, так і з горизонтальними поверхнями. Шліфувальна машина для стін Procraft EX950EL з пилососом, має отвори, які дозволяють всмоктувати пил прямо під час шліфування та регулювати потужність всмоктування. У приладу є система відводу пилу, що складається зі спеціального шланга і мішка. Завдяки всім вище перерахованим плюсам, інструмент вибирають, як і професійні будівельники, так і аматори .
Чому вам варто купити шліфувальну машину для стін Procraft EX950EL?
Даний інструмент має такі переваги:
- можливість регулювання швидкості функціонування апарату, а також потужності, з якою буде поглинатися пил;
- наявність діаметрального висококласного LED-підсвічування;
- потужність приладу - 950 Вт, а регулювання обертів може проводитися в діапазоні від 1200 до 2500 об / хв;
- можливість здійснення плавного запуску роботи;
- вбудований пилосос, що дозволяє проводити ремонт без зайвого бруду і пилу;
- наявність додаткової рукоятки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | паркетошліфувальна |
| Споживана потужність | 710 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 2500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Тип паркетошліфувальної машини | Дисковий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування шпинделя | Ні |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Запобіжна муфта | Ні |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 2 990 ₴











