
Акумуляторна ланцюгова пила Procraft PKA42Li (без АКБ та ЗП)
3 300 ₴
- В наявності
- Код: PKA42Li
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Число оборотів холостого ходу | 4900 об/хв |
| Плавний пуск | Є |
| Довжина шини | 12", 304 мм |
| Швидкість ланцюга без навантаження | 9.3 м/с |
| Крок ланцюга | 3/8 |
| Рівень звукового тиску | LpA = 72,36 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 94 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Миттєва зупинка ланцюга | Є |
| Рівень вібрації м / с2 | 4,178 м/с2; K = ± 1.5 м/с2 |
| Рівень захисту | IPX0 |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Автоматична змащення ланцюга | Є |
| Аварійне гальмо | Є |
| Двигун | Безщітковий |
| Ширина хвостовика ланцюга | 1,1 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 304 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 9.3 м/сек |
| Кількість обертів | 4900 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Ліхтарик | Ні |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴








